ووکامرس
آموزش

با توجه به رشد جمعیت و تقاضای زیاد مردم در خرید آنلاین، طراحی فروشگاه اینترنتی با ووکامرس نیز بسیار افزایش یافته است.

ووکامرس(WooCommerce) یک افزونه رایگان وردپرس با ویژگی های بیشتر است.در واقع ووکامرس در فروش محصولات و خدمات از سایت های با سیستم تولید و مدیریت وبسایت وردپرس، کمک می‌کند.  این افزونه کارا توسط شریک شرکت وردپرس، Automattic،، ساخته شده است، پس میتوان تا حدود زیادی مطمئن بود که هماهنگی لازم را با این سیستم دارا میباشد.

طراحی فروشگاه با ووکامرس

ووکامرس پیشنهاد مناسب وردپرس

در اصل برای افراد و شرکت هایی که وب سایت وردپرس دارند، افزودن WooCommerce به وردپرس یکی از گزینه ای مناسب برای طراحی فروشگاه با ووکامرس و فروش محصولات یا خدمات را بصورت آنلاین است.

ووکامرس برای راه انداری فروشگاه انلاین و طراحی فروشگاه اینترنتی در کنار وردپرس به کار میرود و انجام این کارها را ساده تر می‌کند. هر محصولی شامل انواع گوشی موبایل، لپ تاپ، لباس، لوازم آرایشی و بهداشتی و غیره و را بفروشید، مدیریت موجودی، حمل و نقل و پرداخت های مطمئن تحت وب انجام دهید.

این روز ها بسیاری از کاربران از گوشی و یا تبلت خود برای جستجو در اینترنت استفاده میکنند، بنابراین نیاز است که وبسایت به گونه باشد تا در نمایشگر تمام موبایل ها و تبلت ها به درستی نمایش داده شود.

ووکامرس تا به امروز یکی از محبوب ترین افزونه های تجارت الکترونیکی برای وردپرس، شناخته شده است. در واقع این افزونه اکنون محبوب ترین راه حل تجارت الکترونیک در تمام وبسایت ها است که  از تمام فروشگاه های الکترونیکی وردپرسی را شامل می شود.

 

در نوشته های بعدی، دو آموزش به شما داده می شود که به صورت پیش زمینه یکدیگر هستند. ابتدا  نحوه نصب ووکامرس بر روی سایت وردپرسی اموزش داده خواهد شد و پس از آن اینکه چگونی تنظیم آن با میل خود را خواهید اموخت تنظیم کنید.

بنابرایین پیشنهاد میشود در نوشته ای بعدی نیز همراه مجله ی رهپندار باشید.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه اندازی فروشگاه اینترنتی
آموزش
راه اندازی فروشگاه اینترنتی

به طور کلی کسب و کار آنلاین و فروشگاه اینترنتی دو واژه هستند که امروزه همه ما با آنها سر و کار داریم و شاید هر روزه از آن ها استفاده می‌کنیم. راه اندازی فروشگاه اینترنتی باید طبق اصول و قواعد صورت پذیرد تا بتواند برای بنیان گذار وب‌ سایت …

افزایش فروش اینترنتی
آموزش
راه کار های افزایش فروش اینترنتی در فروشگاه اینترنتی

با وجود افزایش تعداد سایت هایی که در زمینه فروش محصولات مختلف فعالیت دارند، شاهد آن هستیم کاربران ترجیح می دهند خرید های خود را به صورت حضوری انجام داده و از خرید اینترنتی از برخی سایت ها پرهیز نمایند. در واقع شرایط به گونه ای است که فقط سایت …

طراحی فروشگاه اینترنتی
آموزش
ارزش طراحی فروشگاه اینترنتی

ارزش طراحی فروشگاه اینترنتی را فروشگاه هایی میداندد که قصد فعالیت حرفه ای دارند در مرحله اول نیاز به یک فروشگاه اینترنتی هستند تا بتوانند محصولات خود را منتشر کنند ، در این راستا برخی از شرکت ها اقدام به طراحی سایت هایی کرده اند که شما بدون پرداخت هیچ …