افزایش فروش اینترنتی
آموزش

با وجود افزایش تعداد سایت هایی که در زمینه فروش محصولات مختلف فعالیت دارند، شاهد آن هستیم کاربران ترجیح می دهند خرید های خود را به صورت حضوری انجام داده و از خرید اینترنتی از برخی سایت ها پرهیز نمایند. در واقع شرایط به گونه ای است که فقط سایت هایی که چند سال از فعالیت آن ها گذشته و نامشان بر سر زبان ها افتاده، فروش خوبی دارند و بقیه سایت ها از این ویژگی بی نصیب اند.

این عامل ممکن است صاحبین مشاغل را از طراحی سایت فروشگاهی دلسرد کند. ما برای جلوگیری از بروز همچین اتفاقی و همچنین برای افزایش فروش اینترنتی در وبسایت های شما پیشنهاد هایی داریم که با بیان آن ها سعی می کنیم شما را در مسیر بهبود تجارت یاری نماییم.

طراحی زیبای قالب :

قالب سایت باید به گونه ای باشد که مشتری را جذب و ترغیب به ماندن و بازدید از نقاط مختلف سایت نماید. استفاده از عکس های زیبا و با کیفیت می توانید همچین اتفاقی را رقم بزند. اما باید توجه داشت که حجم عکس ها نباید زیاد باشد که در سرعت load سایت تأثیری بگذارد. به عبارت دیگر عکس هایی که در طراحی قالب مورد استفاده قرار می گیرند باید با کیفیت بالا و حجم پایین باشند.

با توجه به تاثیر مثبت استفاده از تصاویر در طراحی سایت، نمی شود از قرار دادن تصاویر چشم پوشی کرد. پس باید اصول بهینه سازی در طراحی قالب و فروشگاه اینترنتی پیاده شده باشد تا مشتری را هم از جانب ظاهری و هم از جانب سرعت بارگزاری راضی نگه دارد. آمار نشان داده ۵۷ درصد کاربران اینترنتی سایت هایی را که بیش از ۳ ثانیه لود آن ها طول می کشد، می بندند و از بازدید آن ها صرفنظر می کنند. این آمار نشان دهنده اهمیت سرعت سایت در بالا رفتن تعداد بازدید کنندگان و همچنین افزایش فروش اینترنتی سایت های فروشگاهی است.

 

معرفی کامل فروشگاه :

بازدید کنندگان قبل از خرید از سایت شما حق دارند با فروشگاه شما آشنا شوند. بنابراین برای افزایش فروش اینترنتی ابتدا باید خود و فروشگاه خود را در صفحه ای مجزا به طور کامل معرفی نمایید و از تجارت و کسب و کارتان برای بازدید کنندگان پرده بردارید. شناخت کاربران سایت موجب افزایش فروش اینترنتی شما خواهد شد.

 

مشتریان خود را بشناسید :

فرض کنید شما قصد فروش محصولات الکترونیکی مانند تبلت را دارید. مشتریان شما اغلب به دنبال مطالبی در مورد اخبار دنیای تکنولوژی هستند. اگر مطالب شما خارج از این چارچوب باشند ممکن است به مذاق آن ها خوش نیامده و کاهش آمار بازدید را در پی داشته باشد. بنابراین برای افزایش فروش اینترنتی باید سایت را مطابق نیاز مشتریان هدف خود توسعه دهید.

 

پیشنهادات ویژه در سایت :

یکی از روش های تأثیر گذار در افزایش فروش اینترنتی ترغیب بازدید کنندگان سایت به خرید محصولات در اسرع وقت است. برای مثال محصول را برای مدت کوتاهی در پیشنهاد ویژه قرار دهید و با بیان اینکه تا مدت زمان اندکی فرصت دارید این محصول را با این قیمت بخرید، آن ها را مجاب کنید هرچه سریع تر این محصول را خریداری نمایند.

 

امکان پرداخت به روش های مختلف :

برقراری امکان تسویه صورت حساب به روش های مختلف می تواند موجب افزایش فروش اینترنتی شود. فرض کنید کاربری که قصد خرید از سایت شما را دارد، روش پرداخت صورت حساب از طریق درگاه های اینترنتی را ایمن ندانسته و به فکر انتخاب روشی دیگری باشد. شما با قرار دادن روش های دیگر پیش روی مشتری می توانید اعتبار خود را نزد ایشان بالا ببرید. به طور مثال امکان پرداخت وجه هنگام تحویل کالا روشی مطمئن بوده که اطمینان کاربران و خریداران را بهمراه خواهد داشت.

افزایش قیمت در محصولات نداشته باشید :

یکی از اشکالاتی که عموماً در سایت های فروشگاهی دیده می شود فروش محصولات بالا تر از قیمت بازار است. مسلماً در صورتی که بازدید کنندگان با قیمت های بازار آشنا باشند با مشاهده اولین تناقض و گرانی، دید منفی به سایت شما پیدا کرده و سعی می کنند محصولات را از طریق دیگر خریداری نمایند. اگر قصد افزایش فروش اینترنتی دارید باید قیمت های خود را در حد قیمت های بازار نگه دارید تا مشتریان خرید اینترنتی را به مراجعه به بازار ترجیح دهند.

 

شرکت تجارت الکترونیک رهپندار یکی از معتبر ترین شرکت ها در امر طراحی فروشگاه اینترنتی است که شما می توانید برای مشاوره رایگان و افزایش فروش اینترنتی خود با این شرکت تماس گرفته و از راهنمایی کارشناسان بهره ببرید .

رهپندار؛ راهي هموار به سوي پرورش نگاه هاي نو در دنياي اينترنت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه اندازی فروشگاه اینترنتی
آموزش
راه اندازی فروشگاه اینترنتی

به طور کلی کسب و کار آنلاین و فروشگاه اینترنتی دو واژه هستند که امروزه همه ما با آنها سر و کار داریم و شاید هر روزه از آن ها استفاده می‌کنیم. راه اندازی فروشگاه اینترنتی باید طبق اصول و قواعد صورت پذیرد تا بتواند برای بنیان گذار وب‌ سایت …

طراحی فروشگاه اینترنتی
آموزش
ارزش طراحی فروشگاه اینترنتی

ارزش طراحی فروشگاه اینترنتی را فروشگاه هایی میداندد که قصد فعالیت حرفه ای دارند در مرحله اول نیاز به یک فروشگاه اینترنتی هستند تا بتوانند محصولات خود را منتشر کنند ، در این راستا برخی از شرکت ها اقدام به طراحی سایت هایی کرده اند که شما بدون پرداخت هیچ …

ووکامرس
آموزش
طراحی فروشگاه با ووکامرس

با توجه به رشد جمعیت و تقاضای زیاد مردم در خرید آنلاین، طراحی فروشگاه اینترنتی با ووکامرس نیز بسیار افزایش یافته است. ووکامرس(WooCommerce) یک افزونه رایگان وردپرس با ویژگی های بیشتر است.در واقع ووکامرس در فروش محصولات و خدمات از سایت های با سیستم تولید و مدیریت وبسایت وردپرس، کمک …