در زمان کرونا چگونه آینده برندمان را با سئو پایدارتر کنیم؟

خدمات حرفه ای سئو
آموزش

خدمات سئو در حال حاضر یکی ا مهم ترین خدمات برای سایت ها میباشد.با توجه به رخداد های اخیر کشور ها زمان آن رسیده که به روش های نوین بازاریابی روی بیاورید تا به بهترین نحو ممکن از کسب و کار خود حفاظت کنید.

 

تغییرات بازاریابی از زمان شیوع کرونا

 

طی تحقیقات انجام گرفته از بازاریابان ، در خصوص اینده نگری آنها در خصوص وضعیت کسب و کار ها  نتایج زیر حاصل شد:

  • شصت و پنج درصد  پیش بینی کاهش بودجه سالانه برای بازاریابی را داشتند.
  • هشتاد و شش درصد پیش بینی کردند که دستیابی به اهدافی که تعیین کرده بودند سخت تر خواهد بود.
  • سی و پنج درصد از پاسخ دهندگان اعلام کردند که نگرانی آن ها در زمینه ویروس کرونا بر بازاریابی، کاهش بودجه آنها بوده است.
  • پنجاه و هشت درصد از شرکت کنندگان اعلام کردند که اگر با یک رکود  مواجه شوند، مجبور خواهند بود که بودجه های خود را کم کنند.
  • شصت و سه درصد از افراد اعلام کردند که در این برهه سئو سایت اهمیت بسیار بالایی پیدا کرده است.

در حالی که کمبود بودجه بیشترین نگرانی مجموعه ها بوده است،  تعدیل کارکنان و  کم شدن کانال های بازاریابی نیز از جمله تهدیدات عمده این حوزه شناخته شد.

ولی اکثر بازاریابان معتقدند که سئو در این زمان اهمییت بسیار بالایی پیدا کرده است.

 

برایی آینده خود سرمایه گذاری کنید.

SEO به صورت کلی زمانبر و بلند مدت است. است. کمپانی هایی که در سئو سرمایه گذاری می کنند، در واقع این اطمینان را برای خود ایجاد میکنند که در  آینده نیز فروش خواهند داشت.

شرکت هایی که صرفا روی  رسانه های پولی برای بازاریابی خودمتمرکز بوده اند، به شدت تحت تاثیر شرایط حال حاضر قرار گرفته اند. شما باید فعالیتی انجام دهید که شرکتتان  در این گروه قرار نگیرد.

جالب است بدانید که کووید-۱۹ نمونه ای از هر اتفاقی است که امکان دارد در طول تاریخ  اتفاق بیفتد و کسب شما را به شدت تغییر داده و شرایط نا مساعد کند. برنامه ریزی برای این شرایط میواند نجات بخش شما باشد.

 

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

راه اندازی فروشگاه اینترنتی
آموزش
راه اندازی فروشگاه اینترنتی

به طور کلی کسب و کار آنلاین و فروشگاه اینترنتی دو واژه هستند که امروزه همه ما با آنها سر و کار داریم و شاید هر روزه از آن ها استفاده می‌کنیم. راه اندازی فروشگاه اینترنتی باید طبق اصول و قواعد صورت پذیرد تا بتواند برای بنیان گذار وب‌ سایت …

افزایش فروش اینترنتی
آموزش
راه کار های افزایش فروش اینترنتی در فروشگاه اینترنتی

با وجود افزایش تعداد سایت هایی که در زمینه فروش محصولات مختلف فعالیت دارند، شاهد آن هستیم کاربران ترجیح می دهند خرید های خود را به صورت حضوری انجام داده و از خرید اینترنتی از برخی سایت ها پرهیز نمایند. در واقع شرایط به گونه ای است که فقط سایت …

طراحی فروشگاه اینترنتی
آموزش
ارزش طراحی فروشگاه اینترنتی

ارزش طراحی فروشگاه اینترنتی را فروشگاه هایی میداندد که قصد فعالیت حرفه ای دارند در مرحله اول نیاز به یک فروشگاه اینترنتی هستند تا بتوانند محصولات خود را منتشر کنند ، در این راستا برخی از شرکت ها اقدام به طراحی سایت هایی کرده اند که شما بدون پرداخت هیچ …