آپدیت هسته گوگل و نارضایتی سئو کاران!

جدیدترین بروزرسانی هسته گوگل
اخبار

آپدیت هسته گوگل ، مشکلات و نارضایتی سئو کاران!

حدود یک هفته پیش، آپدیت هسته گوگل به پایان رسید و این یعنی نتایج گوگل بالاخره به ثبات رسیده اند. ولی از آن زمان، واکنش سئو کاران نسبت به این آپدیت به شدت منفی بوده است!

یکی از اعتراضات رایج سئو کاران در این مورد است که بعد از این آپدیت، نتایج مربوط به شبکه های اجتماعی مانند پینترست بیش از حد زیاد شده اند. بعضی از سئوکاران معتقدند که برای بعضی از کلیدواژه ها، کل ۱۰ نتیجه برتر مربوط به صفحات اجتماعی می شود که در آنها هیچ محتوایی به جر یک عکس وجود ندارد!

شکایت دیگری که سئو کاران دارند این است که برند های بزرگ مانند آمازون بیش از حد در نتایج گوگل بولد شده اند. به عنوان مثال، یک سئو کار اشاره کرده است که برای یک کلیدواژه خاص، لینک یک و دو گوگل متعلق به وب سایت Etsy است در حالی که محتوای هر دو لینک کاملا یکسان است!

یک ایده این است که به دلیل تغییر بسیار گسترده رفتار کاربران در دوران قرنطینه، گوگل نتایج جستجو را بر اساس نیاز کاربر دگرگون کرده است.

 

چه کاری باید در در دوره بروزرسانی هسته گوگل انجام دهیم؟

 

پیشنهاد های گوگل در مورد بروزرسانی ها همیشه برابر است.

گوگل در مورد هر بروزسانی هسته ای که انجام می دهد این هدف را دارد که پاسخ نزدیک تر را پیدا کند.بنابراین حتما محتوای ارزشمند و با  کیفیت را در پست های خود قرار دهید و شعف مشتری را در نظر بگیرید.

در اخر پیشنهاد میشود در زمان بروزسانی هسته گوگل در سایت خود تغییر اساسی ایجاد نکنید، مگر بهینه سازی کد از هر لحاظ تاثیر مهم و مثبتی بر سئو سایت دارد، با بهینه سازی سایت ،سرعت بارگزاری سایت بالاتر رفته و موتورهای جستجو آسانتر سایت را ناسایی می کنند.

اپدیت هسته گوگل

امّا هیچ کس به درستی نمی داند که در آپدیت اخیر چه اتفاقی افتاده و گوگل دقیقا چه هدفی را دنبال می کند. تا زمانی که گوگل رسما در این خصوص کامنتی ارائه دهد، به نظر میرسد سئو کاران در سطح جهانی به ابراز نارضایتی ادامه خواهند داد!

آیا گوگل به زودی آپدیت دیگری را ارائه خواهد داد؟ باید صبر کنیم و منتظر واکنش گوگل بمانیم.

جهت مشاوره و دریافت خدمات حرفه ای سئو میتوانید با همکاران ما در رهپندار تماس حاصل نمایید.

منبع: Search Engine Journal

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

افزایش فروش اینترنتی
آموزش
راه کار های افزایش فروش اینترنتی در فروشگاه اینترنتی

با وجود افزایش تعداد سایت هایی که در زمینه فروش محصولات مختلف فعالیت دارند، شاهد آن هستیم کاربران ترجیح می دهند خرید های خود را به صورت حضوری انجام داده و از خرید اینترنتی از برخی سایت ها پرهیز نمایند. در واقع شرایط به گونه ای است که فقط سایت …

طراحی فروشگاه اینترنتی
آموزش
ارزش طراحی فروشگاه اینترنتی

ارزش طراحی فروشگاه اینترنتی را فروشگاه هایی میداندد که قصد فعالیت حرفه ای دارند در مرحله اول نیاز به یک فروشگاه اینترنتی هستند تا بتوانند محصولات خود را منتشر کنند ، در این راستا برخی از شرکت ها اقدام به طراحی سایت هایی کرده اند که شما بدون پرداخت هیچ …

ووکامرس
آموزش
طراحی فروشگاه با ووکامرس

با توجه به رشد جمعیت و تقاضای زیاد مردم در خرید آنلاین، طراحی فروشگاه اینترنتی با ووکامرس نیز بسیار افزایش یافته است. ووکامرس(WooCommerce) یک افزونه رایگان وردپرس با ویژگی های بیشتر است.در واقع ووکامرس در فروش محصولات و خدمات از سایت های با سیستم تولید و مدیریت وبسایت وردپرس، کمک …